Rekonstrukce.cz logo
Velkorysý rodinný dům v Benicích
Lokace: Benice, Česká republika
Autor rekonstrukce:

V těsné blízkosti Prahy a přitom obklopeni svěže zelenými loukami a lesíky… To je asi sen nejednoho z nás. Proměnit jej  v realitu se ho podařilo mladému páru z Prahy. Zadání pro přední pražské architektonické studio znělo jasně, vytvořit moderní, nadčasový prostor, který se bude dobře udržovat a do budoucna bude sloužit mladé rodině s dětmi.


Inspirujte se úspěšnými rekonstrukcemi domů ZDE

 

Celý dům je řešen velmi prakticky a velkoryse, tak aby každý člen rodiny měl svůj vlastní svět s dostatkem úložných prostor.  Prostornému obývacímu pokoji s výstupem na  krásnou zahradu dominuje nepřehlédnutelná stěna v měděném odstínu stěrky Granite. Uspokojit klientovi požadavky na kvalitu a skvělou udžovatelnost prostor se  snadno podařilo vyhovět  díky minimalistické stěrce Betonepox, kterou architekti použili jak v koupelnách , na schodech,  tak na podklaze v obývacím pokoji.  

Moderní stěrky, které reálně imitují betonovou plochu jsou absolutním hitem současného interier designu. Betonepox je navíc bezkonkurenčně nejodolnější vůči vodě, je tedy vhodný i do namáhaných prostor, jako jsou koupelny, či kuchyně. 

O jeho kvalitách svědčí také fakt, že tento dům je nafocen tři roky po nastěhování majitelů  a stále vypadá jako zbrusu nový!!


Hledáte vhodnou hypotéku? Zde je srovnání těch nejvýhodnějších!

 

www.nemec.eu


Půjčka na bydlení
Dopřejte si podobnou rekonstrukci
od 1400 Kč měsíčně
Zjistěte, kdo vám půjčí nejvýhodněji
Chci vědět více!
Další povedené rekonstrukce
Největší vertikální zahrada v Česku. Najdete ji nově v Karlíně!
24. 7. 2020|
Chata pro fotografa
1. 10. 2018|
Jak namontovat kuchyňský dřez
21. 9. 2018|